Partnerzy

expander

Expander

Z uwagi na fakt zapewnienia klientom naszego biura finansowania zakupu nieruchomości, współpracujemy z firmą EXPANDER, która w zakresie prowadzonej przez siebie działalności posiada wiedzę, doświadczenie, oraz znajomość rynku usług finansowych, pozwalającą na obsługę naszych klientów w zakresie pośrednictwa w uzyskaniu kredytu.


 

Zefir Studio

Firma, która stworzyła naszą stronę internetową, zajmuje się także promowaniem naszej marki w sieci. Na bieżąco administruje, wspiera technicznie, wprowadza niezbędne poprawki. Główny partner technologiczny.

 


Notariusze i prawnicy.scale-40635_1280

Zważywszy na fakt, że duża ilość nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży jaką oferują klienci nie ma w pełni uregulowanego stanu prawnego, współpracujemy z notariuszami jak i prawnikami. Pomoc prawna podjęta już na etapie oferowania nieruchomości do sprzedaży pozwala zweryfikować i unormować jej stan prawny tak by osoba, która zdecyduje się na zakup nie musiała czekać.

 


globe-160148_640Geodeci

Doradzając naszym klientom w zakresie sprzedaży nieruchomości, proponujemy by skorzystali z możliwości jej  podziału rekomendując usługi uprawnionego geodety. Nieruchomości bowiem, w wyniku dokonanych  podziałów, w określonych sytuacjach, zyskują na wartości. Dzieje się tak jeśli podział nieruchomości powoduje możliwość zagospodarowania wydzielonych działek gruntu, zgodnie z ich przeznaczeniem. Wartość wydzielonych działek okazuje się zwykle wyższa, od wartości nieruchomości z przed podziału.


Aranżacja wnętrz i architektura.

Współpracujemy z osobami o nowatorskim spojrzeniu, które zajmują się architekturą i aranżacją wnętrz. Dzięki temu możemy pomóc naszym klientom w zakresie kompleksowej obsługi, zapytać specjalistę i polecić właściwą osobę by pomóc najbardziej wymagającym.

 

 


arrows-254261_640Partnerzy ogłoszeniowi.

Współpracujemy z czasopismami i portalami Internetowymi z całego kraju. Nasze ogłoszenia docierają do setek tysięcy odbiorców, a rozległe sieci biznesowe sprawiają, że z ofertami zaznajamiają się także odbiorcy poza granicami naszego kraju.

 


suitcase-160346_640Przeprowadzki.

Pomożemy Państwu znaleźć osoby, które pomogą w przeprowadzce do wymarzonego domu czy mieszkania. Zależy nam na Państwa komforcie i pomocy.

 


 

social-419939_640Blogi i nowe media.

Wiemy, jak szybko rozwija się technologia i jak ważny jest w nich udział firm oraz przepływ informacji. Angażujemy się poprzez obecność na portalach społecznościowych, czy pisząc artykuły dzięki którym jeszcze dokładniej poznacie Państwo zakres naszych usług i problemy, które pomożemy Państwu rozwiązać.


Wielkopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

Jesteśmy członkami Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zrzeszonego w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

 


Polska Federacja Rynku Nieruchomości