TRADO nieruchomości

TRADO nieruchomości jest marką, która funkcjonuje na rynku od 11 lat. Prowadzi ją Danuta Smoczyńska wraz z mężem Bogumiłem i wsparciem dwójki dzieci. Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami tj. kupno, sprzedaż, wynajem różnych rodzajów nieruchomości. Działalność prowadzona jest na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej.

Danuta i Bogumił Smoczyńscy są absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, specjalność Zarządzanie inwestycjami i nieruchomościami. Posiadają Licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami Nr 13129 oraz 13130 nadane przez Ministra Infrastruktury dnia 29.12.2009 roku. Uczestnicząc w licznych wykładach i szkoleniach w zakresie pośrednictwa organizowanych przez Polską Federację Rynku Nieruchomości, zwracają szczególną uwagę na ciągły osobisty rozwój.


Długoletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej, oraz jedenastoletni staż pracy na rynku nieruchomości w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, składają się na potwierdzenie kompetencji.
„W naszej pracy staramy się chronić interesy osób, na rzecz których wykonujemy czynności zawodowe. Zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami, posiadamy wykupioną polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Oferujemy profesjonalną pomoc, mając na względzie takie wartości jak szacunek, odpowiedzialność i zaufanie, tak by zasłużyć na uznanie naszych klientów.”
Rekomendacje firmy można znaleźć w zakładce „Opinie”.

Poprzez biuro TRADO nieruchomości możecie Państwo nawiązać kontakt z geodetą, notariuszem, prawnikiem, architektem, stylistą aranżacji wnętrz. Pełen zakres współpracy znajdziecie Państwo w zakładce „Partnerzy”.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do naszego biura przy ulicy ul. Chopina 23D/8 w Koninie, lub kontaktu telefonicznego czy mailowego, szczegóły w zakładce „Kontakt”.